Warsztaty

FABBREEZY- HIP HOP 

 

Światowej klasy choreograf i tancerz, który pracował nad największymi projektami takimi jak: THRILLER LIVE, BLAZE, MUSICALE, FILMY (STREET DANCE 3D i wiele innych ...). Tancerz i główny choreograf dla wielu międzynarodowych gwiazd muzyki,  współpracował przy  kampaniach dla firm takich jak: Nike France, CONVERS. Znany i rozpoznawalny tancerz na międzynarodowej scenie hip-hopowej. Brał udział i wygrał takie walki taneczne jak: WORLD CHAMPION AT JUSTE DEBOUT (FRANCE), IBE (HOLLAND), Thursday night Bangers (U.S.A Vegas), SDK (CZECH REPUBLIC), SUPRÊME CERCLE UNDERGROUND (FRANCE), FUNKIN'STYLEZ (GERMANY), BATTLE REACT (SPAIN), SDCJ(JAPAN), G-SHOCK (JAPAN), DANCE DELIGHT FRANCE. 

 

Michel ‘MEECH’ Onomo - HOUSE

Uczył się tańca już od najmłodszych lat, głównie w rodzinnym kręgu w związku z czym taniec ma we krwi. Specjalizuje się w dwóch stylach tańca: Hip-hop Newschool oraz House Dance w którym to czuję się najlepiej.

Jego kariera prowadziła od Stanów Zjednoczonych po Japonie, w czasach gdy kultura Hip-Hop dopiero rozkwitała. Poznał i uczył się od  wielu pionierów tańca takich jak:  Afrika Bembaataa, Brian Green, Mc Hammer, lock Greg Campbell, Popin ' Pete, Ken Swift, Poe One. „Meech” odnosi wiele zwycięstw w rodzinnej Francji, jak i za granica. House Dance Contest w Nowym Jorku, Standing Just Man w Paryzu, taneczne potyczki z Cergy, Funkin stylez w Niemczech i KCMO w Kansas City. Grupy do których formacji przyczynił się Michel: Athis-mons (junior Tis-style, Tis style, Unity), Session of Style (zenska grupa), O’Trip House, ZULU, 7TH ELEMENTS, THE FOR AN EXCHANGE.

Jego artystyczne wizje dały początek festiwalowi Session of Style i Athis-Mons w których grupy rywalizują na międzynarodowej arenie.

W miedzy czasie Meech pracował nad własnym projektem który wprowadził w życie w 2007 roku. Jest nim choreografia o nazwie „Music beat my Feelin' - Âm' Nimale”. Onomo jest nie tylko tancerzem i choreografem, ale także kompozytorem muzyki. Tworzy światowe choreografie, bierze udział w walkach ulicznych, zawodach a muzyka to jego cały świat.

Obecnie Michel zajmuje się promowaniem swoich projektów. Poświęca dużo czasu na szerzenie świadomości kultury hip hop jak i zmian które w niej zachodzą. Jego największą pasją jest taniec i przekazywanie tej sztuki młodszym pokoleniom.

Sally Sly - POPPING

Jeden z czołowych tancerzy na scenie międzynarodowej, specjalizujący się w stylach Boogaloo i Popping.

Wystąpił w DVD's Hip Hop Dance School vol.1 i vol.2. Na swoim koncie ma wiele zwycięstw, m.in. 2001 BBOY SUMMIT POPIN, 2002 PRO AM MIAMI POPIN, 2003 BBOY SUMMIT POPIN, 2004 UK CHAMPION CHIMP UK, 2005 JUSTE DEBOUT, 2008 Finał NEXT LEVEL KOREA, 2009 POP What U GOT, 2010 WINNER WHO IS WHO ?, 2011 WINNER WHO IS WHO ?, 2012 WDC JAPON, 2013-2014 CHALLENGE CONCEPT, 2014 R16 PARIS, 2016 BATTLE BAD. 

Sędziował :

bboy CHAMP 2007 

BATTLE IMPERIAL MONTPELIER 2008

DEC  FREESTYLE SESSION JAPON 2008

CHINA MY 2009 BATTLE NORTH VS SOUTH 

Bboy Kuzya - BREAKDANCE

 Oleg Kuzya Kuznietsov - Urodził się w Rosji na Syberii. Całe życie mieszkał na Ukrainie. Czuł, że urodziłem się by tworzyć. Obecnie reprezentuje Breaknuts Crew i mieszka w Polsce. Jest w grze od 2007 roku, a od 2009 zaczął brać udział w różnego rodzaju zawodach, jamach, bitwach, warsztatach i festiwalach w postsowieckich krajach związkowych. Od 2011 roku krąży po międzynarodowych zawodach organizowanych w Europie. Dużo podróżuje i zawsze chce czerpać nowe inspiracje i wiedzę od ludzi, których spotyka. Próbuję znaleźć własną drogę myślenia i zawsze jest gotowy dzielić się swoją wizją hip-hopu i breakingu z innymi ludźmi!

 

 

Anna YouYa Jujka - HIP HOP KIDS

Jest choreografem, pedagogiem i tancerką. Tańczy od 7-go roku życia. W ciągu 30-letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary,  broadway jazz, hiphop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce,  Niemczech, Anglii, Francji, USA. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju i zagranicą. Współpracuje ze szkołami tańca na terenie całego kraju, zasiada w jury od najmniejszych do największych zawodów, turniejów w kraju jak i zagranicą (Niemcy, Francja, Dania). W jej dorobku znajduje się realizacja reklam, teledysków, programów tv, projektów niekomercyjnych. Jest założycielką studia kultury ulicznej Step Dealers. Choreograf trzech edycji You Can Dance/Polska TVN, członek Jury dwóch edycji Got To Dance/Polska Polsat. Poprzez swoje działania w świecie tanecznym i serce, które wkłada we wszystko co robi dostała przydomek Mama YouYa.